[Pohľady iných] 3 krát trefne o Loyalty programoch

Keď som pred viac ako rokom vysvetľoval dôvody, pre ktoré spúšťam portál Mocnedata.sk, dôležitú podstatu v tomto rozhodnutí hrala aj možnosť dať do pozornosti aj obsah iných autorov bez toho, že by niekto za tým hľadal nejaké postranné úmysly. Totiž tak, ako si umelci navzájom nezávidia vydarený obraz, tak aj medzi skutočnými “profíkmi” existuje stavovská česť a uznanie kumštu iných autorov.

Na stránkach Mocnedata.sk preto pravidelne dávam priestor aj iným autorom, ktorých prácu si vážim. Možno ste postrehli, že sme spolu rozoberali Šimonov príspevok o meraní hudby v SR, názory expertov na prichádzajúce trendy alebo recenzie zaujímavých kníh.  Keďže v tomto trende chcem určite pokračovať, rád by som vám dnes dal do pozornosti trojicu úderných článkov od Radka Hrachovca na tému vernostných programov:

rontgenVážne chorý vernostný program

 

Máte vernostný program, ktorý fungoval, ale za posledné roky mu akosi dochádza para? Nuž ,vedzte že aj vernostné programy majú svoje choroby.  A niektoré z nich dokonca môžu byť pre Váš vernostný program smrteľnou ranou osudu. Pozrite sa, ako prístupiť k liečbe vernostného programu?

 

BREMENOKto má komu čo dokazovať?

V práve sa udomácnil pojem Dôkazné bremeno. Tá zo strán sporu, u ktorej sa nachádza dôkazné bremeno, je povinná aktívne riešiť dokazovanie viny. V práve je pri väčšine procesov zrejme, komu dôkazné bremeno pripadá. Zamýšľali ste sa však nad tým, kto nesie dôkazné bremeno vo vernostnom programe? Má zákazník dokázať svoju vernosť firme alebo firma dokázať vernosť svojmu zákazníkovi? Túto zaujímavú hádanku rozlúskol Radek Hrachovec v jednom zo svojich najčerstvejších blogov.

 

potravinyOnline predaj potravín bude ešte oriešok

Všeobecné nadšenie z nástupu online nakupovania sa predsa v niektorých z odvetví rozbíja o každodennú realitu. Jednou z menej ružových oblastí e-commerce bude zrejme aj trh s potravinami. Krátke zamyslenie nad tým, prečo Online potraviny ešte lapajú po dychu, si môžete prečítať tu.

 

 

Kto je Radek Hrachovec?


Publikované dňa 15. 11. 2017.